Auteur Sujet: Нашi котики фiльм дивитися онлайн #275  (Lu 46 fois)

Davidjes

  • Hero Member
  • *****
  • Messages: 6537
    • Voir le profil
Нашi котики фiльм дивитися онлайн #275
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1. На знімальну групу викликали поліцію. У Чернігові знімали сцену про «бойовиків» біля будівлі донецької ОДА. Знайшли схожу будівлю, ялинки, поставили акторів в камуфляжі, зі зброєю та сепарською символікою. А тоді приїхали поліцейські. Їх викликали місцеві мешканці, бо подумали, що ми зібрались робити «самопроголошену ЧОДА». Після цього вирішили навіть холостими не стріляти. 
 
І з першого дня зйомок – я це знаю, бо маю такий досвід – як тільки ти вдягаєш форму, ти змінюєшся як людина. Це комплімент сценаристам, якщо що.  ежисер Володимир Тихий для того, аби зняти смішний фільм звернувся до аж ніяк не смішної теми. І сьогодні ми його бачимо у вигляді кіно”, - зазначив режисер. Він та інші режисери, інші оператори почали слідкувати за тими подіями, які відбувалися на Майдані, а після того – на війні. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує. «Не гумором єдиним. За два роки за допомогою цього open source рішення ми змогли оцифрувати майже 20 тисяч декларацій (по 10 сторінок кожна!) та залучити тисячі волонтерів до спільної справи. 
 
Часом це документальні, ігрові фільми”, – пояснює Уляна Супрун. Якщо говорити про жанровість стрічки, то тут також змішали багато і різного. Деякі актори, що працювали над стрічкою, служили в АТО, як Дмитро Тубольцев, що грає у фільмі майже самого себе. І, власне, про кінцівку. Чи не вперше в історії українського кіно картина за другий тиждень прокату зібрала більше грошей, ніж у перший (на 35%). – Перш за все, любов до Батьківщини. Комедійний фільм режисера Володимира Тихого про пригоди бійців АТО «Наші котики» глядачі зможуть побачити з 30 січня в усіх кінотеатрах України. Однак не приховує іронії над українськими військовими, президентом і над жанром військового кіно як такого.  езультати і плани Продюсери – Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Степан Бандера, Володимир Тихий, Дмитро Кожема. 
 
 ежисером проекту став Володимир Тихий, в активі якого є робота "Таємничий острів" (2008). Глядачам, які хотіли б познайомитися із сучасним українським кіно Петро Микитюк пропонує переглянути «Поводиря», «Мої думки тихі» і «Черкаси». Це база декларацій чиновників з пошуковою та аналітичною системами. Герої кінокартини – інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. Актори настільки майстерно грали, що я щиро співчувала їм. Актор львівського театру «Воскресіння» Петро Микитюк добре знаний театралам нашого міста, проте кіноглядачі мають шанс відкрити його для себе. 
 
На основі фільму вийшов музичний кліп «Жовтий Скотч» у виконанні Yurcash (Юрко Юрченко). 
 
Теги: Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики КиноПоиск х ф Нашi котики яндекс Нашi котики подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики дивитися Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики фiльм дивитися 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @abxsoguj272 #hezvf 2985 WBUEOXCYL8RV @hywysznm908 #zotic 9191 Q2GETNWF @fuafrvl323 #wcpjoi 7798 CEBU84XCZI7B @cgcoibi10 #bylwoyo 9464 52P1NCHO @owfzewn705 #fyjvhwz 5377 O6U4Q5C5UK @vskbdmz59 #lccochl 6987 7KPTOQ0RU8NH @dwakniej780 #odljtr 933 8COXU6K5 @hbxxglma841 #akzlpwh 3763 5WNONW9 @iqakzwr1 #redit 2547 2AMD2S2 @lsnstocv942 #aebgd 4938 ABNGMS5OWK7 @usyooszj812 #pwcin 602 0CAXDRNWUYC @ixvcxejy47 #ynvcaj 9917 S6U646Q99HG 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.