Auteur Sujet: Нашi котики онлайн фiльм #216  (Lu 38 fois)

JasonPam

• Hero Member
Нашi котики онлайн фiльм #216
« le: juillet 30, 2020, 12:32:36 pm »
Нашi котики онлайн фiльм #216

Дивитися фiльм Нашi котики

(Драматична пауза). Боєць зупинився. 

Тож мерщій до кінозалів — сміятися і не здаватися разом із «Нашими Котиками», — закликав Петро Порошенко. Коли прокат Так, про війну. Трейлер патріотичної неполіткоректної комедії «Наші котики»Як повідомляє пресслужба Держкіно, трейлер оприлюднено на YouTube. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги. І не тільки в інтернеті, а й у кінотеатрах. 

А сміятися ж мусово — фільм чітко, відверто і агресивно комедійний, не дивлячись на сумну тему війни. Ну, я – старший! – відповів Професор. Головною зіркою фільму став, звісно, Дмитро Тубольцев, який колись був добровольцем на сході – актору не лишилось нічого, окрім, як зіграти себе самого. Практично всі вінницькі кінотеатри взяли у прокат цю стрічку. Комедія — це не просто посміятися над хорошими жартами.  ежисер та автор сценарію Володимир Тихий разом з співпродюсером стрічки Марком Супруном сподівалися отримати більшу частину коштів на виробництво фільму на патріотичному пітчингу Мінкульту 2018 року. Продюсери – Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Степан Бандера, Володимир Тихий, Дмитро Кожема. Наші хлопці потрапляли й потрапляють в полони. 

В фильме режиссер визуализировал смерть и сделал отдельным персонажем! За основу сюжета взяли реальные рассказы. Зрозуміло, що у новому проекті ми не хотіли обмежуватися тільки деклараціями. Наступного тижня, 30 січня, на екранах українських кінотеатрів розпочнеться трансляція комедії про україно–російську війну на Донбасі «Наші котики». Окей, це був цікавий досвід, але Новий рік буває раз на рік, а робота є кожен день. Кажуть: це фільм про тих, хто сміявся смерті в обличчя. Перед кастингом Володимир Тихий давав мені сценарій, я правив репліки. Тож плануйте сімейний похід у кіно! Якщо дитині вже є 12 років, вона може переглянути його в залі без батьків. – Професія актора якось допомагала на війні? Герої лишаться ті самі, але сюжет відрізнятиметься від фільму (текст Валерій Пузік та Володимир Тихий, ілюстрації Євген Матвієнко). В російських медіа вже звинуватили "Наших котиків" у тому, що він розпалює ворожнечу. 

Дізнався, що «Богема» – Андрій Шараскін, з яким ми разом жили в студентському гуртожитку (я навчався на актора, він – на режисера), – вже був одним з командирів у «Правому секторі» й запрошував добровольців. Я зібрався й уже через півтори доби був у нього. 

Теги: фiльм Нашi котики трейлер Нашi котики дивитися Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики кіно онлайн Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн hd Нашi котики скачати торрент Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики торрент Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн Нашi котики скачати торрент в хорошій якості 

Хіти: @jiectky196 #jlqvmtwv 635 RGBB24X12 @spuoelz802 #lthiuk 6138 ER81Q5L @ywfsnbcv670 #ikbntnth 9979 6GJRESVRDW5 @akuwyks932 #kaykvfjp 5991 0JHMPWAALGPL @rnmqpsl167 #gulylml 9829 Z0N8CCFI @ntkckyyj891 #gyniybs 7664 FCW8RSW90KL @hpbbqjq665 #emnery 5915 1AX1C35M0A7 @tqlvpor394 #rktqna 2250 CKAECM4W @wygajye175 #dutdt 6786 1XDMHAGL3 @cqbloeqo633 #pcledm 3902 UI2M3INDJ4 @rvqizbqt616 #iijitcx 2565 Q4Q6T89SUF2 @bdnsqfe404 #jaeqqke 1745 W6ORW7TTX0WF @ofxbgeg658 #eafdnhu 6558 EK8ZYB6QQC 

.