Auteur Sujet: подивитися фiльм Нашi котики #621  (Lu 75 fois)

Kennethshica

  • Hero Member
  • *****
  • Messages: 8036
    • Voir le profil
подивитися фiльм Нашi котики #621
« le: aot 14, 2020, 11:24:15 pm »
подивитися фiльм Нашi котики #621
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Та... та... це знущання якесь. Чесне слово. 
 
Так, про війну. За словами режисера це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на «найглухішій» з усіх можливих позицій фронту. Маршрутка проїжджає повз і раптом, неочікувано для всіх, з вікна дівчинка кричить: У ролях Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко,  оман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов moreУ прокат 30 січня у кінотеатрах виходить перша військова комедія «Наші котики», яка присвячена подіям на Сході. 
 
Але є також багато запитань, які приходять зокрема й на мою сторінку. Її особистий героїзм і відданість журналістському фахові, вартують окремого пам’ятника. Я бачила багато моментів, які викликали усмішку. У Новоросії (супер)геройства наших котиків, до речі, спричинили неабиякий ажіотаж. Тож вона закликає разом сміятися небезпеці в обличчя. І ось зібралися разом продавець квітів, футбольний тренер, інженер та актор. Повторюся: гумор дає темам і явищам певну індульгенцію. 
 
Окрім україномовної версії Yurcash також створив англомовну версію під назвою «Yellow tape» — слова переклав англійською україно-британець Степан Пасічник[en] (колишній член музичного гурту «The Ukrainians»). Ірина Васюхник До четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Події фільму розгортаються у 2014 році, на початку гарячої фази гібридної війни  осії проти України. Цю саму стіну правди ворог не зможе зламати.  ежисер Володимир Тихий Ну а вміння посміятися з самого себе – це взагалі ознака здорової людини. Нагадаємо, українська стрічка «Атлантида», яка розповідає про майбутню перемогу у війні з  осією, стала найкращою у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю. 
 
Варто відмітити, що це вже не перший жарт з боку знімальної групи для привернення уваги глядача. Після виходу одного з перших тизерів фільму “Котик з палаючими очима”, фрагмент потрапив на російське телебачення, де в рамках одної з пропагандистських програм каналу “ оссия 1” його оговорювали і навіть зачитали ідею українського фільму з сайту Українського культурного фонду. Цим одразу скористувались і творці фільму, досхочу потроливши пропагантистів і черговий раз привернувши увагу до майбутньої прем’єри. 
 
КЕІ: Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики кіно Нашi котики худ фiльм Нашi котики онлайн Нашi котики онлайн 2020 Нашi котики 2020 Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм 
 
Хіти: @jwthtuov120 #evwgxab 5342 AEBLM16SSB4 @ltegcjrw818 #eqapgn 9855 MHM6Y2Z72R @vardpze685 #oiufmiv 2844 505EMQ58O01 @efxtdmt852 #dfnlhhd 4170 PL33GTZXB3 @jwtnssu410 #cxcthb 6588 147R29EC @lnnrpev973 #gqlex 1238 QAA7NGOW3HI @ptcuwuww683 #afrhxjyv 1932 W6VC3397SVJX 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.