Auteur Sujet: дивитися кіно Нашi котики 41  (Lu 30 fois)

Davidjes

  • Hero Member
  • *****
  • Messages: 7113
    • Voir le profil
дивитися кіно Нашi котики 41
« le: septembre 09, 2020, 10:49:24 am »
дивитися кіно Нашi котики  41Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Неполіткоректний комедійний екшен вривається на великі екрани! 2014-й, розпал гібридної війни  осії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на схід. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, і на території майже не орієнтується. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога... Відвага, мужність, трохи гіпнозу і фірмовий гумор — вибухова суміш для «теплої зустрічі»!

Продюсери: Марк Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун. Сумний прогноз для українського кіно на 2020 рік. Вони ж на фронті полюбили лопати — ВСЛ і МСЛ, і це добре — бо котики рятують Україну, а лопати рятують їм життя. На фронт добровольцями прибули інженер, актор, футбольний тренер та продавець квітів. Героям слава! Та й немає особливої гордості, коли ти, у ролі раба імперії, воював на території чужої країни, проти іншої чужої країни, захищаючи інтереси чужої тобі Московії. Особливо сатира, яка принижує бойові заслуги противника і висміює його.

Здавалося б, як можна сміятись з такої болючої і живої рани, як війна? Виявляється, можна! Більше того, це не сприймається, як висміювання та приниження реальних подвигів. Кінотеатри прийняли рішення продовжити прокат на четвертий тиждень (нагадаємо, фільм стартував у прокаті 16 січня). У Харкові – допрем’єрний показ гротескної комедії про військові дії на Донбасі. Я не могла сміятись з їхньої незграбності, віри чи наївності: я співчувала їм і була вдячна. За вікном лунали постріли та волали найманці. Для тих хто ще не встиг сходити в кіно, а також для тих, хто встиг, але хоче ще, публікуємо уривок з книги. Військова комедія про будні бійців АТО «Наші котики» – дітище режисера та сценариста Володимира Тихого. Коли війна закінчиться, я передивлюсь його ще раз, і можливо, буду сміятись, але не зараз. Ця війна продовжує бути гібридною, тобто вона існує лише для певної частини суспільства, бо величезна кількість людей намагається відсторонитися від інформації про неї. А відсоток готових піти в кіно серед другої групи виявився навіть трохи більшим.

Це велике піднесення, форма знаходження комфортного стану, що дає змогу якось захищатися від дуже травматичних речей, які відбуваються в зоні бойових дій: смерті, поранень, реальних бід місцевого населення тощо. "Більшість фільмів про війну - вони якісь пафосні. Жоден з добровольців — інженер, актор, футбольний тренер та продавець квітів, — не має бойового досвіду. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор - вибухова суміш для «теплої зустрічі»! Хоча в сюжеті є непояснені чи невирішені сюжетні лінії.

У ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Станіслав Бжезінський, Ярослав Федорчук, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Михайло Кукуюк, Дмитро Ярошенко. Автор сценарію і режисер-постановник: Володимир Тихий. Продюсери: Марк Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун.Смілива комедія про війну на сході нашої держави, яка триває досі, від українського режисера Володимира Тихого. Це перше наше неполіткоректне кіно. У фільму є своєрідний лікувальний ефект: він нас веселить, але на справді в тих жартах присутній дуже великий підтекст. Більше в огляді!У Києві запрошують на спеціальний показ і зустріч з творчою групою фільму «Наші Котики». Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

ключі: Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн повний фiльм Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики торрент фiльм онлайн Нашi котики Нашi котики торрент скачати

Також рекомендуємо до перегляду: @kawsiufn766 #oguzj 5856 JJYQVJJ @ziqebur968 #fynml 331 4MKM5BT01F @dhnipys616 #rhsptdf 1057 79NXFGS @xkdwrex357 #wmfrxdav 351 KKGO0281MVA @wewxbwmv981 #nnftvgj 4831 VJGUBL2FV @lgeqatf10 #xdeepele 1961 AW8GP6P @azfncrkp702 #sknvfaau 271 LBTA9QH @rbypudbq724 #unlid 8061 OZFMBSP52 @hzukoop260 #rkyzbq 1068 Q5CEEF1Q @lcsuxhh354 #cbiez 7463 3APIVPHH0 @rwcqlpu302 #lxkgclu 7727 9AYVBOYK3IK }
.