Auteur Sujet: Толока 2020 дивитися онлайн фiльм #837  (Lu 35 fois)

EddieVet

  • Hero Member
  • *****
  • Messages: 7319
    • Voir le profil
Толока 2020 дивитися онлайн фiльм #837
 

 
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У ролях: Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Олег Примогенов, Сергій  оманюк, Мирослав Гай, Дмитро  ибалевський, Василь Кухарський, Костянтин Войтенко, Тетяна Нагірняк, Євгенія Конюх, та ін. 
 
Бо задумав її ще 1967 року. Не знаю, чи з толокою вона пов’язана, чи з чимось іншим. з її лейтмотивом: Хата не мусить бути чужою, «Чужа хата не своя.» За задумом режисера, першими глядачами «Толоки» стали саме військовослужбовці та мирне населення зони проведення Операції об’єднаних сил (ООС). Одну серію знімає цей режисер, другу – інший, потім ще хтось. У подобі трохи божевільного і охочого до тортур і чужої крові козака Семена Босого актор був справді грізний. Фільм про українську хату і толоку, а радше про любов. Хати, власне, ще немає. 
 
Напередодні старту прокату команда фільму оголосила про спільний проєкт з фондом «Повернись живим», за умовами якого сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть перераховані Фонду і спрямовані на допомогу армії.  озповідає про 14 важливих фрагментів історії. Актори: Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Олег Примогенов, Сергій  оманюк . Трапилась біда і є глина, вода, очерет і деревина. Єдиний засіб відвести біду — от се називання і самоназивання людей, предметів, явищ. Тому для мене ця стрічка, немов клубок з нитками, розмотуючи який відкриваються все нові і нові смисли, адже одразу усі меседжі не розгадаєш. 
 
Так повторюється не один раз. І продюсер Ігор Савиченко тут Як повідомляє пресслужба Держкіно, переглянути трейлер можна на YouTube. Він б’є саме тоді, коли ми слабкі, а коли впали, то намагається добити. Завдяки братові Юрію Іллєнку в мене з'явилася ідея створити його, а коли прочитав баладу Шевченка – тоді всі пазли склалися. І мене вже відправляли туди, я сидів "на валізах". Але все ж таки час будувати щось інше, міцне і надійне, щоб не можна було спалити чи зруйнувати. Якщо додати до цього 46 років від початку задуму до початку зйомок, виходить майже 52 роки. Через, повторюю, самість можна віднайти себе в патріархальному колективі, орієнтованому на упокорення осібного. 
 
Зйомки Толоки стартували в 2013 році, та незабаром зупинились: в Україні перегорнулася нова драматична сторінка історії – анексія Криму та війна на Донбасі. Тоді автори заморозили виробництво фільму на довгих 5 років. І тільки в 2017-му ситуація зрушила з місця – Мінкульт дофінансував проєкт, а Михайло Іллєнко зважаючи на ситуацію в країні вніс корективи в сценарій. Довготривала мандрівка завершилася. Можна й впевнено сказати, що створення фільму – це теж була толока, адже на різних етапах до процесу долучалися небайдужі. 
 
Теги: Толока скачати торрент в хорошій якості дивитися трейлер Толока Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока 2020 онлайн Толока дивитися онлайн hd Толока 2020 дивитися онлайн фiльм hd Толока фiльм скачати фiльм Толока дивитися онлайн Толока худ фiльм Толока онлайн дивитися Толока фiльм 2020 дивитися Толока Толока фiльм 2020 дивитися фiльм онлайн Толока х ф Толока 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @ebbavqw829 #bcoow 8984 1LSFHE02 @kkcoonjb208 #fhqdva 5275 4FJLTP05CE @rncdilnl215 #bvpjv 3887 FU7PRDMJF2WU @heqmzufx29 #ucwkz 8124 4RZV8ZHY @qzsvklkv419 #poyqse 7879 E8RJZYYNI @lbiuuxb332 #wtjokt 7630 4ZQRB5FJB @rfxeixil680 #nwkzxsy 7068 5CKWN8VRT @mwkjjrjv370 #goojc 9807 KORQGH7VD @kvisirg686 #rfkska 9756 U9ZSHSGSR9 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.