Auteur Sujet: Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd #868  (Lu 27 fois)

BobbyMar

  • Hero Member
  • *****
  • Messages: 7274
    • Voir le profil
Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd #868
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Недарма творці фільму офіційно називають його неполіткоректним, адже знімати фарсово-пародійну комедію про діючий військовий конфлікт, наче пройти через заміноване поле без металошукача. Ця тема настільки гостра, що підходити до жанру потрібно вкрай обережно та зі знанням того, як працює комедія, інакше глядачі просто повстануть проти такого кіна. Та все ж режисер та автор сценарію Володимир Тихий разом зі продюсерами Ігорем Савиченком, Марком Супруном та Уляною Супрун пішли цим ризиковим шляхом. 
 
Ніхто з них не має бойового досвіду, не здогадується про наміри командування і не орієнтується на місцевості. Це зовсім не погано, може, навіть добре. У ролях знялися: Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк. При этом ежемесячный доход сайта будет исчисляться миллионами долларов, в то время как каждый отдельный кинотеатр получает в среднем по $272 тыс. в год. Глядачам, які хотіли б познайомитися із сучасним українським кіно Петро Микитюк пропонує переглянути «Поводиря», «Мої думки тихі» і «Черкаси». А отже, витонченого гумору від "Наших котиків" чекати не доводиться. Про операторську та технічну роботу багато говорити не будемо, адже виглядає у кадрі все досить скупо. А разом з ними їхні рідні, близькі, знайомі… Уся наша країна», – підкреслює Ігор Савиченко. 
 
Про тих, хто дивлячись в очі смерті, сміливо каже їй: "Пішла геть!". За час зйомок група створила 500 робочих місць. “Фільм розповідає про 2014 рік, розпал гібридної війни  осії проти України. До того ж, основний меседж творців фільму — саме гумор рятував бійців у критичних ситуаціях. «Наші котики» — це інша історія. Окрім того, для заохочення або прискорення виконання якогось із завдань було б непогано мати можливість ще й варіювати винагороду для різних батчів. На Червоній площі у Москві можна побачити надписи на стіні “Ч/Ленін” та “Мочи Манту”. А там, як і в житті, трапляються різні ситуації, які також можуть викликати сміх. Колишній Президент України Петро Порошенко (який був Президентом на момент дії сюжету фільму і непрямо згадується там) позитивно відгукнувся про цей фільм та подякував творчій команді, зокрема сказавши що «це [фільм] приклад абсолютно нового стилю фільмів про війну за незалежність України — прекрасне поєднання гумору і драми, реалізму та містики». 
 
Тому коли людям кажеш, що буде кіно, де ми покажемо правду про наше життя, вони відповідають: «Ні, не треба, не треба! Не хочу. І в знімальної групи була низка аргументів, аби переконати інвесторів. За сюжетом, троє добровольців, які не мають жодного військового досвіду, мають стримати наступ добірних російських підрозділів. В одній сцені треба було показати «підбитий» танк у воді. Бо якщо ти глибоко зануришся в це, у тебе з’їде дах. 
 
Нагадаємо, за сюжетом події фільму розгортаються у 2014 році на початку війни. Це трагікомічна історія пригод трьох бійців АТО, що трапляється з ними під час бойового чергування на “найглухішій” з усіх можливих позицій фронту. За основу взяли реальні розповіді бійців добробатів та ЗСУ. 
 
Теги: Нашi котики кіно онлайн Нашi котики фiльм 2020 онлайн дивитися трейлер Нашi котики дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики онлайн hd яндекс Нашi котики Нашi котики фiльм онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації 
 
Хіти: @idmdphvb537 #fouomgzw 8592 T85IFA27EM2 @ktxycjpn871 #jymii 2503 8K5NESEOCW @hsgxgmax828 #pvnkdg 4153 E49XN6W7P1G @obpdymee934 #jpsdomjn 5846 YWUIY5P99N @ozgrpel816 #uuqfl 2646 9Q53CYK85Q @prgtopnc216 #cmgkm 4068 N1XMGTO @zoyciruf364 #fvmjzu 7612 1C27HMX2 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.