Auteur Sujet: Нашi котики кіно онлайн #827  (Lu 26 fois)

Curtiscar

  • Hero Member
  • *****
  • Messages: 7280
    • Voir le profil
Нашi котики кіно онлайн #827
« le: aot 01, 2020, 02:45:42 pm »
Нашi котики кіно онлайн #827
 

 
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Автори фільму не бояться гратися зі стереотипними уявленнями про українців, тому не дивує декілька епізодів, де фігурує справжній делікатес нашої національної кухні – сало. Проте не відкриватиму всі карти й не переповідатиму всього, адже це потрібно бачити. Втім, даю підказку: зверніть увагу на тризуб в одній зі сцен. 
 
Як показує досвід — з хорошими комедіями в Україні не густо. Сміятися над смертю та смерті в обличчя — два абсолютно різних явища. «Наші котики» — це інша історія. Як то не надто цілісна картинка (фантастичні елементи не завжди виправдані, як на мене), суржик, який то є, то його нема (ну хто в житті говорить «сепари» через «е» і використовує кличні відмінки?), зрештою зовсім ненатуральна борода у капелана (позичили у священника з фільму «Віддана»?). Саме тут обставини зводять разом людей різних професій, характерів та поглядів, які наважилися покинути свій дім і поїхати на передову захищати мирне небо рідної країни. Продюсери - Марко Супрун, Ігор Савиченко, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера, Уляна Супрун. Для цивільних інколи це може бути справжнім розривом шаблону, але життя на фронті не зупиняється. 
 
А ще додамо гейміфікацію, різні ігрові винагороди та елемент змагання. «Не гумором єдиним. Фільм отримав змішані відгуки від українських кінокритиків. У нас постав потужний добровольчий рух, і ще багато речей виявилися приємними знахідками. Ворогів у стрічці зображено гіперболізовано, демонізовано і дуже однозначно, отож ні в кого з глядачів не могли виникнути до них симпатія чи співчуття. Спочатку автори мали бажання зняти повноцінний серіал на основі цих короткометражок, але не знайшли фінансування та порозуміння з українськими телеканалами. Екс-міністр охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про зйомки фільму та охоче фотографувалась із львів’янами Зароблено більше 28 тисяч гривень, з них майже одинадцять вже перевели на фонди. 
 
У центрі сюжету – інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів, які у 2014-му, в розпал війни  осії проти України, їдуть добровольцями на Схід. Які майже весь свій контент виробляють російською для  осії. Творці "Наших котиків" кажуть, що мали на меті зробити кіно про війну "без пафосу", адже коли його багато - це викривлює реальність. В ній є розбомблена Червона площа у Москві; дурнуватий Путін у костюмі матрьошки, який благає українського солдата не вбивати його; Павло Губарєв, що закидається кокаїном; ворона, що знищує російський «спецназ»; недолуга українська журналістка; живі кадирівці та мертві кадирівці; сама Смерть з косою і таке інше. І на показах по всій Україні на моменті, коли горів Кремль, лунали аплодисменти. Я бачила багато моментів, які викликали усмішку. Усе було лише заради того, щоб люди поглянули на ситуацію там по-іншому. Справа, звісно, ризикована, але чи вдасться «Нашим котикам» через комедійну форму підняти важливі проблеми – побачимо невдовзі у кінотеатрах. 
 
Дія стрічки відбувається 2014 року в перші місяці АТО на одній позиції з назвою «Туалет» або «Капустина». Саме тут обставини зводять разом людей різних професій, характерів та поглядів, які наважилися покинути свій дім і поїхати на передову захищати мирне небо рідної країни. В центрі сюжету – долі та історії добровольців «Літа» (Дмитро Тубольцев), «Професора» (Петро Микитюк), «Гріна» (Станіслав Бжезінський). У всіх, крім «Професора», немає військового досвіду, але це не перешкоджає їм всипати добрячого перцю загарбникам і показати, хто господар на власній землі. Згодом до трійки головних героїв приєднується футбольний тренер з промовистим позивним «Пенальті» (Дмитро Хом’як), колоритний і кумедний капелан (Ярослав Федорчук) та наївна і не надто досвідчена журналістка Оля (Віра Климковецька). За цими героями справді цікаво спостерігати, бачити їхню еволюцію та дорослішання на війні. Адже на початку стрічки вони постають одними людьми, а по її закінченні стають іншими. До речі, сценарій стрічки засновано на реальних історіях з війни. 
 
Схожі ключі: подивитися фiльм Нашi котики дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики 2020 торрент х ф Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм скачати торрент Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики кіно Нашi котики дивитися фiльм онлайн 
 
Хіти прокату: @mjkjooua387 #ouaoyto 641 4VUW1W98RW @ywmzffa43 #zpmens 9416 80CL0G6XFSF @tqwhbva55 #wofqtx 2320 FS52FZCBMOL @diptkko126 #rmrgjr 9035 T3P8SUJ @hkvlyzo493 #liuxbbiq 2632 85RAJQJZ @rkonawzz466 #qzeoccrd 4387 0B8W9CZO @kbktknt68 #ouaattqh 6531 TNSFD91U 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.